Deze foto is genomen aan de overkant van de weg waar het terrein van Pinokio ligt. Het linker gebouw is de school en het rechter gebouw is het kindertehuis. Vorige jaar is het tehuis helemaal opnieuw geschilderd en ziet het er mooi verzorgt uit.
Het kindertehuis met de dakkapellen, gezien vanaf de school. Deze dakkapellen zijn de afgelopen jaren geplaatst omdat het kindertehuis niet meer genoeg ruimte kon bieden aan alle kinderen.
De binnenplaats van kindertehuis Pinokio. In deze binnenplaats hebben we diverse speeltoestellen
Hier is goed te zien hoe groot de dakkapellen zijn die we hebben gebouwd. Daardoor hebben we een zee van ruimte gekregen en is de eerste verdieping omgedoopt van rommelzolder tot een zeer effectief slaapverblijf.
Op deze foto staat links de school en rechts diverse toestellen en ruimtes om samen door te brengen. Zo is er een grote speeltuin gemaakt en staat er een feestruimte en een prieeltje.
Hier kunnen de kinderen spelen naar hartelust, een groot overdekt gedeelte, waardoor de kinderen ook droog kunnen spelen. Want het is niet altijd zonnig weer!